איוד וזיקוק

חברת קלטקס מתכננת ומייצרת מתקנים למיחזור והשבת ממיסים אורגניים על ידי איוד וזיקוק.

מערכות האיוד שלנו מסוגלות למחזר לרמת ניקיון גבוהה גם שפכים בעלי ריכוז מוצקים גבוה. מתקני איוד וזיקוק אלו פועלים כיחידת ייצור עצמאית, התהליך כולו אוטומטי ומבוקר על ידי בקר עם תוכנה ייחודית אשר מתעדכנת לפי דרישות התהליך. השליטה על תהליך האיוד נעשה בעזרת מסך מגע ומותאם לכמה שפות.

               
תהליך העבודה הינו רציף וכל מערכות ההשבה שלנו מותאמות לעבודה מסביב לשעון. מערכות האיוד שולטות על כניסת חומר הגלם ויציאת התזקיק כך שלמפעיל כל שנשאר זה להחליט מתי להפעיל את תהליך פריקת הבוצה, אשר מרגע לחיצה על הכפתור מתבצע באופן אוטומטי לחלוטין.

חסכון בעלויות ההפעלה, מערכות איוד וזיקוק צורכות כמויות אנרגיה גדולות. בזכות תכנון ייחודי וסדרה של מחליפי חום אנו בקלטקס מצליחים למחזר את רוב האנרגיה אשר במערכות סטנדרטיות נפלטת לאוויר ללא שימוש. עלות האיוד לכל ליטר ממס במערכות שלנו – זולה יותר.

סוגי ממיסים איתם יש לנו ניסיון, לאורך השנים צברנו ניסיון רב באיוד ממיסים כדוגמת: Ethanol Toluene, Isopropanol, Methyl Ethyl Ketone, Acetone, Methanol, Ethyl Acetate, IPA

ספיקות, מתקני המיחזור מיוצרים בגדלים שונים ומיועדים לשני סוגי לקוחות. האחד, לקוח סופי אשר מעוניין למחזר בעצמו את השפכים ולעשות שימוש חוזר בממיסים. השני, מפעלי מיחזור הזקוקים לגמישות בייצור . ספיקת הממס הנקי תלויה בגודל המערכת, בסוג הממס ובגורמים נוספים. המערכות שלנו בנויות לספיקות סטנדרטיות שבין 50-500 ליטר בשעה, אך ניתן לתכנן גם מערכות בספיקות גבוהות או נמוכות יותר.

לקבלת קטלוג מפורט במייל, הכנס דוא"ל

CAPTCHA
קוד אימות:
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.